Livrare· Termeni și condiții· Reclamații· Contact·
  • REALME WATCH S5 RMW2502 Alb - 1
  • REALME
REALME WATCH S5 RMW2502 Alb
Preț
€95 00 / 185 80 BGN
cu TVA
* FURNIZOR EXTERN - (1 până la 3 zile)
* - Produsul se află în depozitul importatorului oficial al mărcii pentru Bulgaria. Timpul de livrare este de obicei de 1 până la 3 zile lucrătoare. Este posibil ca în momentul finalizării comenzii produsul să fie deja epuizat. În cazul epuizării stocului vă vom contacta
EVALUARE
EVALUAREA DUMNEAVOASTRĂ
Recenzii
Vă informăm că, în ciuda eforturilor noastre, nu putem garanta că informațiile și imaginile publicate nu conțin inexactități sau erori, care nu pot constitui temei juridic pentru pretenții.
  • Descriere
  • Detalii
  • Recenzii
  • Descriere IA
Vendor_url
https://www.realme.com/global/realme-watch-s5
Model
realme Watch S5
Type
Smartwatch
Display size
1.43"
Display resolution
466 × 466 pixels
Display type
AMOLED Touchscreen
Display
60 Hz Refresh Rate
302 PPI
600 nits Typical Brightness
Up to 1500 nits Peak
Always-On Display
Connectivity
Bluetooth
Built-in GPS / GNSS
SIM
No SIM
Wireless
Bluetooth
Independent GNSS
No Wi-Fi
No NFC
Bluetooth
Bluetooth 5.3
Audio
Built-in Speaker
Microphone
Bluetooth Calling
Card slot
No Memory Card Slot
OS
Proprietary Smartwatch OS
Input
Touchscreen
Digital Crown
Physical Buttons
Output
AMOLED Display
Speaker
Vibration
Color
Sand White
Battery
460 mAh
Up to 16 Days Standard Use
Up to 20 Days Light-Smart Mode
Up to 5 Days with AOD
Interface
Bluetooth
Magnetic Charging Connector
Compatibility
Android 9.0 or Later
iOS 11 or Later
realme Link App
Capacity
460 mAh
Material
Silicone Removable Strap
High-Gloss Ceramic-Texture Case Finish
Other
5 ATM Water Resistance
Independent GPS with 5 GNSS Systems
Compass
6-Axis Accelerometer
Sleep and Stress Monitoring
AI Assistant
22 mm Strap Width
Adjustable Wrist Size: 160–230 mm
Weight
49.63 g (Including Strap)
Dimensions
262.32 × 45.60 × 13.45 mm (Including Strap)
Date transmise de importatorul oficial pentru Bulgaria.
AtributValoare
Vendor_urlhttps://www.realme.com/global/realme-watch-s5
Display size1.43"
Display resolution466 × 466 pixels
Display typeAMOLED Touchscreen
ConnectivityBluetooth
ConnectivityBuilt-in GPS / GNSS
SIMNo SIM
WirelessBluetooth
WirelessNo Wi-Fi
WirelessIndependent GNSS
WirelessNo NFC
BluetoothBluetooth 5.3
AudioBuilt-in Speaker
AudioMicrophone
AudioBluetooth Calling
Card slotNo Memory Card Slot
OSProprietary Smartwatch OS
ColorSand White
Battery460 mAh
BatteryUp to 16 Days Standard Use
BatteryUp to 20 Days Light-Smart Mode
BatteryUp to 5 Days with AOD
OtherCompass
Other5 ATM Water Resistance
OtherIndependent GPS with 5 GNSS Systems
Other6-Axis Accelerometer
OtherSleep and Stress Monitoring
OtherAI Assistant
Other22 mm Strap Width
OtherAdjustable Wrist Size: 160–230 mm
Dimensions262.32 × 45.60 × 13.45 mm (Including Strap)
Modelrealme Watch S5
Weight49.63 g (Including Strap)
TypeSmartwatch
InterfaceBluetooth
InterfaceMagnetic Charging Connector
InputTouchscreen
InputDigital Crown
InputPhysical Buttons
Compatibilityrealme Link App
CompatibilityAndroid 9.0 or Later
CompatibilityiOS 11 or Later
OutputAMOLED Display
OutputSpeaker
OutputVibration
Capacity460 mAh
MaterialSilicone Removable Strap
MaterialHigh-Gloss Ceramic-Texture Case Finish
DisplayAlways-On Display
Display60 Hz Refresh Rate
Display600 nits Typical Brightness
DisplayUp to 1500 nits Peak
Display302 PPI
Greutate0.05kg
Date extrase automat de pe internet. Acuratețea nu este garantată. Pentru informații detaliate, vă rugăm să ne contactați sau să vizitați pagina producătorului.
AtributValoare
ColorWhite
Greutate0.05kg
Atenție! Deoarece nu toți importatorii transmit corect datele despre produse, informațiile de mai jos au fost extrase cu ajutorul inteligenței artificiale din diverse surse de pe internet și nu sunt 100% corecte. Dacă aveți îndoieli, vă rugăm să ne contactați pentru a verifica exact caracteristicile dorite de dumneavoastră.

realme Watch S5 в бяло – смарт часовник, който е с вас през целия ден

realme Watch S5 събира известията, проследяването на активността и следенето на здравето в един изчистен бял часовник на ръката ви. Стои добре и в офиса, и във фитнеса, и през уикенда, а за ежедневните си навици ще посягате към телефона много по-рядко.

Ключови предимства

  • Изчистен бял дизайн – лека и модерна визия, която подхожда както на спортно, така и на ежедневно облекло.
  • Умни известия – обаждания, съобщения и известия от приложения са ви пред очите, така че няма да пропуснете нищо важно.
  • Проследяване на активността – следете стъпките, тренировките и движението си през деня, за да останете мотивирани и да постигате целите си.
  • Грижа за здравето – наблюдавайте пулса и съня си и разбирайте по-добре как се чувства тялото ви.
  • Удобен за целодневно носене – създаден да се носи от сутрин до вечер, включително докато спите.
  • Екосистемата на realme – свързва се със смартфона ви, за да синхронизирате данните си и да променяте настройките лесно.

Технически спецификации

ХарактеристикаСтойност
Маркаrealme
МоделWatch S5
Код на моделаRMW2502
Тип продуктСмарт часовник
ЦвятБял
EAN6941764490178

Какво има в кутията

  • Смарт часовник realme Watch S5
  • Кабел за зареждане
  • Документация за потребителя
SKU: 130030130339 © 2026 Xtreme.bg
Huawei GT 7
Самсунг Т9 Нов

Abonați-vă la newsletterul nostru

Abonați-vă la newsletterul nostru online și aflați primii despre promoții și produse noi.